O nás

Spoločnosť ACOM, pôvodne distribútor nemeckého výrobcu, pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991, a od roku 1992 je značka ACOM etablovaná aj v Poprade. Poskytujeme svojim zákazníkom z radov domácich užívateľov, živnostníkov, malých a stredných firiem komplexné služby a produkty v oblasti informačných technológií. Našou snahou je poskytnúť Vám moderné, ekonomicky výhodné riešenia, opierajúce sa o najnovšie poznatky. Odrazom našej snahy zvyšovať kvalitu ponúkaných služieb a produktov bude Vaša spokojnosť.

Predajom hardwaru a softwaru však naša starostlivosť o zákazníka zďaleka nekončí. Samozrejmosťou je inštalácia zariadení a softwaru, záručný servis na celý predajný sortiment a pozáručný servis počítačov, monitorov, záložných zdrojov a vybraných značiek tlačiarní. Našim zákazníkom poskytujeme taktiež odborné poradenstvo pri výbere a používaní výpočtovej techniky.

Pre zákazníkov z radov malých a stredných firiem sme pripravili kompletnú starostlivosť o prevádzku informačných systémov formou servisných zmlúv. Túto službu poskytujeme k úplnej spokojnosti celému radu firiem v podtatranskom a spišskom regióne. Podrobnejšie informácie o palete poskytovaných služieb nájdete na stránke Služby.